Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Výukový seminář 2. třídy - Sportujeme s pohádkou

Od pondělí do středy se v druhé třídě hrálo, sportovalo a radovalo. V pondělí soutěžily děti s želvou Karotelou a hledaly poklad ukrytý v perle. V úterý jsme navštívili Lanové centrum na Lipně, kde nás na konci čekalo překvapení - lanová kladka přes rybník. Pro mnohé to byl opravdový vnitřní boj, nad kterým šťastně zvítězily. Středa byla doprovázena pohádkou O obřích bratrech, se kterými si děti zahrály pozemní hokej a další kolektivní hry. Seminář se povedl, počásí nám přálo, děti byly nadšené a do všech aktivit zapálené. Co víc si přát:-).

Michaela Jahnová