Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Tvořivě a s úsměvem - 7. B

9.září vyrazila 7. B na dvoudenní výukový seminář Tvořivě a s úsměvem. Program byl zaměřen na spolupráci i na to, abychom se blíže poznali, naslouchali si, vyjadřovali své názory a navzájem si pomáhali. Žáci se zapojili do všech aktivit, které pro ně učitelé připravili. Některé úkoly je bavily více, některé méně. Největší úspěch mělo natáčení hudebních videoklipů a pohybová hra Člověče, nezlob se. Volný čas jsme trávili v krásné přírodě Olšiny, navštívili jsme i novou stezku v okolí rybníka. Prožili jsme hezké společné okamžiky, které nás nastartovaly na začátek nového školního roku. Přeji všem, aby nám tato energie vydržela co nejdéle.

Třídní učitelka

Eliška Rolníková