Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Pokračujeme spolu 6.B

Žáci :6.B

Třídní učitel: Roman Rozmánek

Instruktoři z agentury Odyssea: Indy a Andy

Ve dnech 21. - 22.9. se pod vedením instruktorů z agentury Odyssea konal stmelovací pobyt: Vzhledem k aktuální hygienické situaci se pobyt uskutečnil v areálu a okolí školy. Žáci místo dříve plánovaného společného přespání  v rekreačním areálu Olšina chodili již odpoledne domů a druhý den se ráno opět sešli. I přes změnu plánu na poslední chvíli se podařilo připravit pestrý a zábavný program, ve kterém se střídaly různé typy her a úkolů. Žáci si zábavnou formou mohli vyzkoušet spolupráci v různých situacích a aktivitách, které jim v budoucnu jistě pomohou ve vzájemné spolupráci ve třídním kolektivu.

Aktivity: den 1 –Draci, Kdo je kdo?, Podbíhání lana, Křížovky, Dráhy pro míčky, Lanová bába,

den 2 – Bulldog, Slepice, 1-2-3-4-, Pantomima, Vedení slepých, Role v týmu, Titanic, Vlajka

Mezi nejoblíbenější aktivity patřily: Kdo je kdo? Žáci pochopili,  že vše není tak, jak se na první pohled zdá.

Pantomima – týmová spolupráce spojená se zdravou rivalitou

Vedení slepých – důvěra jeden v druhého

Následující dny již program probíhal pouze pod vedením a spoluúčastí třídního učitele. Aktivity opět probíhaly

v okolí Frymburku kde místní žáci seznamovali ty ¨přespolní¨ s nádhernou přírodou v blízkosti svého domova.

den 3 - pavoučí síť, pocitový chodník

den 4 – výlet - sv. Marta, tvoření lesních postav dle osobní představivosti žáku, poznávání hub

den 5- zhodnocení , tvoření knihy lesních postav, pověšení třídní vlajky