Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Obědy ve školní jídelně i pro žáky základní školy - od 2.11.2020

Vážení a milí rodiče,

po dohodě s panem starostou O. Řezáčem jsme se rozhodli pomoci Vám v této složité době a umožnit žákům, kteří se vzdělávají na dálku, chodit do školní jídelny na obědy.

Pokud budete mít o tuto službu zájem, je nutné oběd přihlásit u paní L. Nedomové na tel. 724 375 426.

Na oběd můžete své dítě přihlásit již od pondělí 2. listopadu 2020.

Výdej obědů bude probíhat v době od 12.00 do 13.15 hodin. Během vydávání a konzumace oběda budou dodržena všechna protiepidemiologická opatření.

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ