Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Návrat žáků 1. a 2.třídy do školy

Vážení a milí rodiče,

jak jste již sami určitě z médií zaznamenali, žáci 1. a 2.tříd se vrátí od středy 18.11. 2020 do školy. V ostatních třídách bude zatím pokračovat výuka na dálku.

Stále zůstávají v platnosti všechna epidemiologická opatření a přibyla některá nová.

Věnujte prosím pozornost novým opatřením:

·         Roušky jsou povinné po dobu celého pobytu ve škole (i ve třídách). Doporučujeme nosit do školy minimálně 2 roušky, ti, kteří navštěvují ŠD min. 3 roušky.

·         Větrat se bude 5 minut během přestávky a 5 minut nově i během hodiny. Doporučujeme tedy dětem nosit mikiny i do třídy.

·         Třídy se nesmí míchat, z toho důvodu jsme museli upravit časy příchodů do školy a časy obědů:

o   1. třída: příchod do školy mezi 7:30 a 7:45, začátek vyučování v 7:55, oběd 11:30 – 11:50,

o   2. třída: příchod do školy mezi 7:45 a 8:00, začátek vyučování v 8:15, oběd 11:50 – 12:10

·         Pobyt venku bude minimálně 1 hodinu za každého počasí, vybavte proto děti oblečením odpovídajícím počasí (i pláštěnkami).

·         Nadále platí zákaz zpěvu a nově i hodin tělesné výchovy, z toho důvodu jsou v úterý a ve čtvrtek v 2. třídě 5. hodiny zrušeny.

·         Provoz ŠD:

o   Ranní ŠD odpadá

o   Odpolední družina bude pouze do 15:30

o   1. třída bude mít paní vychovatelku Gábinu Hartmanovou v Sovičkách.

o   2. třída bude mít paní vychovatelku Veroniku Novou v Ještěrkách

Pro žáky vyšších ročníků budou od 18.11. možné individuální konzultace. Třídní učitelé Vás budou včas informovat o jejich konzultačních dnech a hodinách.

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ Frymburk