Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Olympiády z českého jazyka a dějepisu

Během prosince a ledna se pár žáků, kteří chtěli zkusit pracovat na náročnějších zadáních, přihlásilo na olympiádu z dějepisu nebo z českého jazyka. Dějepis zaměřený na barokní svět si ve školním kole vyzkoušeli tři žáci z deváté a osmé třídy. Dva postoupili do okresního kola, měli tak možnost pracovat se zajímavými historickými texty a obrázky. Do olympiády z češtiny se zapojila jedna deváťačka, Emča M. Protože si dokázala poradit ve školním kole, s chutí se pustila do velmi těžkého zadání okresního kola.  Otázky a úkoly zvládla, jak nejlépe dokázala, a umístila se na 1. místě. Přejeme Emče hodně štěstí v krajském kole, které se uskuteční v dubnu.

L. Mrvková