Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Zprávičky z naší školičky

LEDEN

Zimní období si děti maximálně užily, sněhu bylo dost. Hrátky se sněhem venku i uvnitř školky, stavby iglú i sněhuláků, chůze na sněžnicích, jízda z kopce na kluzáku, výroba vloček z čehokoliv – fantazii se meze nekladou, výtvarné činnosti, vycházky po okolí, pozorování zimní krajiny.

ÚNOR

Začátek února byl věnován předškolákům a jejich rodičům – v naší školce probíhaly individuální schůzky nově i s dětmi, které si vyslechly z dopisu, co vše zvládají, v čem se posunuly a co je ještě zapotřebí procvičovat. S rodiči jsme následně prodiskutovali vše potřebné pro pohodový nástup do školy.

Předškolácké chvilky probíhají ve školce 1x týdně a dětem je tak zajištěn individuální rozvoj.