Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Microsoft Office 365 pro žáky ZDARMA

Co je to Microsoft Office 365?

Je to balík nejznámějších kancelářských aplikací Word, Excel, Powerpoint a dalších (OneNote, Acess, Publisher, Outlook, Skype pro firmy, OneDrive), které využívají cloudové služby.

Jak získat Microsoft Office 365?

Každý student naší školy si může tento balíček stáhnout zdarma až na 5 zařízení (s Windows i Mac OS X) u sebe doma a může jej využívat po celou aktivní dobu studia na ZŠ a MŠ Frymburk pouze pro nekomerční účely. Pro instalaci využije návodné soubory umístěné níže, obsahují přesný postup instalace na Vaše PC