Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Uzavření základní a mateřské školy od 1.3. do 11.4.2021

Z důvodu zhoršující se epidemické situace je z nařízení vlády od pondělí 1.3.2021 do 28.3.2021 uzavřena mateřská škola, školní jídelna, školní družina a zakázána osobní přítomnost žáků základní školy všech ročníků ve škole, tedy včetně 1. a 2.třídy..

Žákům základní školy je poskytováno distanční vzdělávání. Účast žáků v online hodinách je povinná, nepřítomnost musí rodič omluvit. Vyučuje se podle rozvrhu v týdenních plánech tříd,online hodiny probíhají v prostředí Teams, kam jsou zadávány i ukoly k samostudiu.

Povoleny jsou rovněž individuální konzultace (1 žák 1 učitel) v budově základní školy.

Pro předškoláky v mateřské škole je zajištěna distanční vzdělávání. První pracovní listy si předškoláci odnesli v pátek domů.

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka základní a mateřské školy