Jste zde

Výsledky zápisu do mateřské školy pro školní rok 2021/22

V květnu proběhl zápis do mateřské školky opět pouze formální – bez přítomnosti dětí. Bylo podáno celkem 27 žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v naší mateřské školce.  

Přijato bylo 12 dětí, které dovrší v září 2021 tří let věku. Nepřijato bylo celkem 15 dětí. U 4 z nich bylo důvodem k nepřijetí jiné místo trvalého pobytu než Frymburk. U 11 z nich pak věkové kritérium – tyto děti dovrší věku tří let až během podzimu 2021 nebo později.  

S panem starostou Oto Řezáčem jsme se rozhodli využít rezervní řešení, které jsme měli v plánu pro tuto situaci, kdy bude dětí více, tak abychom mohli přijmout do naší školky každé frymburské dítě, které dovrší tří let věku i během probíhajícího školního roku. Toto řešení spočívá v tom, že  stavebně upravíme prostory sborovny, která se nachází v pavilonu MŠ na další třídu pro děti. Během července a srpna budou probíhat stavební práce a vznikne tak nová menší třída. Po schválení navýšení kapacity naší školky bychom tak mohli na podzim 2021 přijmout všechny frymburské děti.  

Držte nám palce, ať se vše podaří tak, jak si plánujeme a přejeme!

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ Frymburk

V příloze najdete výsledky zápisu podle registračních čísel.

Obrázek: 

Škola je zapojena do projektů:

    https://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer