Rafty 9.třída

9. třída a naše poslední společné rafty

Moc děkuji deváťákům za jeden z našich posledních zážitků, na který budu dlouho vzpomínat. Všichni jsme si během dvou dnů na raftech užívali počasí, příjemnou vodu, dobrou náladu, vtipy, zpívali jsme za doprovodu kytar i bez a povídali jsme o všem možném i nemožném u ohně. Díky patří deváťákům za to, jakou skvělou atmosféru vytvořili, a jejich rodičům, kteří byli tak ochotní a pomohli nám s dopravou. Lucie Mrvková

„21. až 22. června jsme jeli na náš předposlední výlet. Na raftu byla sranda a instruktoři byli vtipní. Přespávali jsme v kempu U Fíka, kde jsme nedělali nic jiného, než si chodili kupovat jídlo či pití. Udělali jsme si oheň a povídali si. Když už jsme museli jít spát, zalezli jsme do chatek a čekali, než začne pršet. Čekali jsme sice tak 2 hodiny, ale pršet začalo. Všichni jsme si mysleli, že usneme, ale foukal takový vítr, že jsme málem i stou chatkou odletěli. Ráno jsme si šli vyčistit zuby, obléct a pokračovali jsme v cestě. Bylo to náročné, protože vůbec neutíkala cesta, měli jsme hlad, a ještě k tomu jsme nestíhali odvoz. Naštěstí jsme všechno stihli. Všichni jsme v pořádku dorazili domů a šli spát.“     Tinka Š.

„Rafty mě vždycky baví, protože je to jeden z nejlepších zážitků. Byl jsem rád, že první den jsem nezapomněl, jak se pádluje, a první jez jsme zdolali opravdu výborně. Celou cestu byla fakt sranda a v kempu ještě víc. Celý výlet jsme si náramně užil a doufám, že se na vodu opět vydám.“      Jirka Š.