Příprava na Cambridge zkoušky z anglického a německého jazyka

Na naší škole nabízíme nově možnost přihlásit dítě do kurzů angličtiny Cambridge English a kurzů němčiny úroveň A1. Kurzy organizuje Evropské centrum jazykových zkoušek, jehož jsme se stali partnerskou školou, a jsou koncipovány jako doplňující nadstandardní placená výuka, odpovídající nárokům dětských jazykových zkoušek (zkouška není povinná). Více na www.lepsianglictina.cz.

Otevře se kurz angličtiny Starters pro žáky 4., 5. a 6. ročníků a kurz Key pro žáky 8. a 9. ročníků.

První kurz trvá 24 týdnů, povede ho p. u. Lapšanská, cena kurzu je 2700,-Kč včetně učebnice a probíhat bude v úterý nebo ve středu 13:30-14:15.

Druhý kurz trvá 28 týdnů, povede ho p. u. Rizáková, cena kurzu je 3465,-Kč včetně učebnice a

probíhat bude v úterý nebo ve středu 15:30-16:30.

Otevře se i kurz němčiny pro žáky 9. třídy, trvá 28 týdnů, povede ho p. u. Jinochová, cena kurzu je 2950,-Kč a probíhat bude ve čtvrtek 16:00-17:00.

Zájemci ať se hlásí u třídních učitelů.