Slavnostní vyhlášení odznaků OVOV a předání pohárů nejlepším sportovcům

V pátek 6. 10. se na naší škole uskutečnilo tradiční předávání odznaků OVOV za rok 2017. V hale  se sešla celá škola a jako překvapení byla přítomnost pohádkového dědečka z pohádkové rezervace v Hořicích.

Dědeček přiblížil dětem OH v Berlíně 1936 a Mexiku 1968, kterých se aktivně zúčastnil a poukázal na důležitost sportování u dětí.

A potom již přišlo na předávání odznaků, diplomů a věcných darů. Hlavním sponzorem byla tradičně firma ESATRADE a výrobky ISOSTAR. Každý dostal láhev na pití a nápoj ENERGY SPORT DRING. Takže moc a moc díky.

Za rok 2017 jsme získali 22 bronzových, 5 stříbrných , 3 zlaté a 5 diamantových odznaků.

Poté 10 nejlepších sportovců dostalo poháry na památku za reprezentaci naší školy, a letos poprvé byl vyhlášen i sportovní objev.

A atmosféru Vám přiblíží několik fotografií.

Mgr.Leoš Ševčík, učitel Tv